Tuesday, May 14, 2013

This is me, This is 25…Come visit us


Bashkepunimi im me i fundit konstiston me Fashion Group i cili ka ne zoterim 12 brands si : Springfield, Etam, Golden Point, Mango… Ne promovimet e koleksioneve te reja te ketyre markave une dhe 3 Fashion Bloggers te tjere (Julia, Marigona dhe Rea) do jemi ne dispozicion te klienteve per t’i ndihmuar ata ne keshilla mode, kombinime ngjyrash materialesh dhe dizenjosh. Promovimet e ketyre markave nisin nga kjo e shtune me date 18 Maj dhe vazhdojne me rradhe…
Kete te shtune, me daten 18 Maj; ora 10:00 – 20:00 festohet 25 vjetori i markes Springfield ne 2 pikat kryesore, ne QTU dhe TEG. Do te kete surpriza dhe ulje nga me te ndryshmet, dhurata, atmosfere festive dhe cdo gje tjeter qe te ben te ndihesh mire…
Pra miq pse te mos vini dhe te shikoni/provoni koleksionin e ri i cili ju ofron nje larmishmeri ngjyrash dhe dizenjosh, te beheni pjese e dhuratave dhe surpizave te shumta qe do te organizohen ate dite; dhe pse jo te takohemi se bashku ne realitet ?! Personalisht do te jem ne QTU kete te shtune dhe ju mirepres te tereve per nje eksperience te bukur se bashku :D

Po ju ve ne dijeni me surprizat dhe dhuratat qe ju presin te shtunen : 


 •This is 25 Event – Ulje dhe Dhurata
-25% ulje per cdo blerje mbi 2.500 leke 


 •This is 25 Event – Outfit Contest

Outfit i Veres 
Klientet nen keshillat dhe orinitimin e fashion bloggers (pra ne orientimin tone) do te krijojne outfitin qe atyre u pelqen dhe do te bejne fotografi ne kendin e fotografise duke u bere keshtu pjesemarres ne FACEBOOK CONTEST qe do te zhvillohet ne fan-page te Fashion Group.
Te gjitha fotografite do te publikohen ne kete account duke filluar nga dita e hene dt. 20 Maj ku pejesemarresit duhet ti bashkangjisin fotos edhe urimin e tyre per 25 e SPF e ti kerkojne miqve te tyre te votojne “like” per ta
3 me te votuarit ata nr me i madh i like do te marrin veshjet qe kane perzgjedhur FALAS
Kini kujdes!!! Ouftif = veshje e siperme + e poshtme + aksesore


 •Springfield – This is 25 Event

25 fitues – te gjithe blersit me vlere fature mbi 10.000 leke, aplikojne per tu bere 1 nga 25 futuesit e nje total look (veshje e siperme + e poshtme + aksesore) -50%
1- Bleresit qe permbushin kriterin e vleres duhet te shenojne ne fature kontaktet e tyre te plota (emer mbiemer, tel, mail)
2- Fituesit (25 per te 2 dyqanet 12 QTU + 13 TEG) do te perzgjidhen cdo1 ore duke nisur nga ora 11:00 . Do te perzgjidhen 1-2 fitues/interval ne varesi te fluksit te blerjeve


Long story short : I'm collaborating with Fashion Group ( FG includes brands as : Mango, Springfield, Etam, Golden Point etc) and I will be in their New Collection Promotions as Fashion Blogger giving fashion tips, helping the costumers choose their outfit etc, starting this Saturday with Springfield 25th anniversary


♥ Kiki ♥

1 comment:

  1. Very cool post, thank you for sharing!
    Following via GFC :)
    XO

    www.wardrobestories.blogspot.com

    ReplyDelete

Thanks so much for the adorable comments that make my day!
Thanks for being part of my life! ♥ you all